znajdz produkt
 
INTERKONEKTY AUDIOKABLE CYFROWE I VIDEOKABLE GŁOŚNIKOWEKABLE ZASILAJ©CE
startInterkonektyKableKableKablelinkikontakt
START          NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK KABLE CYFROWE I VIDEO

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Zamów produkt przez formularz www

Już od ponad 25 lat, amerykańska firma Kimber Kable dostarcza miłośnikom muzyki, doskonałych przewodów do łączenia elementów elektronicznych. Dzięki specjalnej konstrukcji mechanicznej, zastosowanym materiałom i charakterystycznym splotom przewodników, udało się firmie stworzyć połączenia, które bez żadnych strat przekazują sygnał między poszczególnymi urządzeniami toru audio.
Poczynając od najpopularniejszego kabla głośnikowego modelu 4PR, który sprzedał się na świecie w tysiącach kilometrów, a kończąc na, wartych kilkadziesiąt tysięcy złotych, kablach z serii Kimber Select, produkty firmy zawsze stawiane są za wzór rzetelności i przeźroczystości reprodukcji dźwięku, w swoim przedziale cenowym.

Kimber Kable DV-30 to 75 omowy kabel koaksjalny typu RG6, stosowany do połączeń wizyjnych. Przewodnik wykonano z czystej miedzi a na izolacje składa się powietrze i teflon . Możliwa konfiguracja przewodu z wtykami RCA (Ultraplate™, WBT-0102 Cu), BNC, lub komponent (x3).Opis ze strony www.kimberkable.pl

Dane techniczne:

DV-30 zakończony wtyczkami RCA.
(Cp) Pojemność równoległa: 62,5 pF @ 20 kHz
(Ls) Indukcyjność szeregowa: 0,670 μH @ 20 kHz
(Rdc) Rezystancja dla prądu stałego: 0,114Ωkup kimberkable dv-30 na www.kimberkable.pl
(Xt) Całkowita reaktancja: 0,064 Ω @ 20 kHz
Pasmo przenoszenia ± 0,5 dB dc – 20 MHz
Dostępne złącza
RCA Ultraplate
WBT-0102 Cu
BNC
komponent (3 x RCA)

Dodatkowe informacje:


UWAGA !. W przypadku zainteresowania przewodem w innej konfiguracji wtyków prosimy o zamieszczenie stosownej informacji w polu opisowym formularza zamówienia lub wcześniejszy kontakt w celu ustalenia ceny i dostępności [dane na stronie kontakt].


Powieksz do pelnego rozmiaru kimberkable, kimber kable, kimber-kable, przewód video, kabel video, przewód cyfrowy, kabel cyfrowy, przewód koaksjalny, kabel koaksjalny, przewód coaxial, kabel coaxial, kabel bnc, przewód bnc, 
DV-30,DV30, DV 30

[ Przewód cyfrowy koaksjalny Kimber Kable DV-30 1.0 m ]