znajdz produkt
 
INTERKONEKTY AUDIOKABLE CYFROWE I VIDEOKABLE GŁOŚNIKOWEKABLE ZASILAJ©CE
startInterkonektyKableKableKablelinkikontakt
START          NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK KABLE GŁOŚNIKOWE

Powiększ zdjęcie nr 2
Zamów produkt przez formularz www

Już od ponad 25 lat, amerykańska firma Kimber Kable dostarcza miłośnikom muzyki, doskonałych przewodów do łączenia elementów elektronicznych. Dzięki specjalnej konstrukcji mechanicznej, zastosowanym materiałom i charakterystycznym splotom przewodników, udało się firmie stworzyć połączenia, które bez żadnych strat przekazują sygnał między poszczególnymi urządzeniami toru audio.
Poczynając od najpopularniejszego kabla głośnikowego modelu 4PR, który sprzedał się na świecie w tysiącach kilometrów, a kończąc na, wartych kilkadziesiąt tysięcy złotych, kablach z serii Kimber Select, produkty firmy zawsze stawiane są za wzór rzetelności i przeźroczystości reprodukcji dźwięku, w swoim przedziale cenowym.

Kimber Kable 8 PR to przewód głośnikowy o dużym przekroju. Składa się z szesnastu przewodzących miedzianych linek, po 8 w czarnej i brązowej izolacji. Doskonale sprawdza się w każdym systemie a zwłaszcza tam gdzie potrzebne jest mocne przenoszenie najniższych częstotliwości. Przekrój wynosi 2 x 5.26 mm2. Może być wykorzystany do bi-wiringu lub bi-ampingu.Opis ze strony www.kimberkable.pl

Dane techniczne:

8PR
(Cp) (Cp) Pojemność równoległa: 742,0 pF @ 20 kHz
(Ls) Indukcyjność szeregowa: 0.459 μH @ 20 kHz
(Rdc) Rezystancja dla prądu stałego: 0,021 Ωkup kimberkable 8pr na www.kimberkable.pl
(Xt) Całkowita reaktancja: 0,057 Ω @ 20 kHz
Pasmo przenoszenia ± 0,5 dB dc – 100 kHz
Dostępne złącza: Spade
SBAN
Postmaster25
Postmaster 33
Postmaster N3

Dodatkowe informacje:


UWAGA !. W przypadku zainteresowania przewodem w innej konfiguracji wtyków prosimy o zamieszczenie stosownej informacji w polu opisowym formularza zamówienia lub wcześniejszy kontakt w celu ustalenia ceny i dostępności [dane na stronie kontakt].

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru kimberkable, kimber kable, kimber-kable, przewód audio, kabel audio, przewód cyfrowy, przewód głośnikowy, kabel głośnikowy, przewód głośnikowy, kabel głośnikowy,  8 pr, 8pr, 8-pr, pr8, pr-8 pr 8

[ Przewód głośnikowy Kimber Kable 8 PR ]