znajdz produkt
 
INTERKONEKTY AUDIOKABLE CYFROWE I VIDEOKABLE GŁOŚNIKOWEKABLE ZASILAJ©CE
startInterkonektyKableKableKablelinkikontakt
START          NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK KABLE GŁOŚNIKOWE

Powiększ zdjęcie nr 2
Zamów produkt przez formularz www

Już od ponad 25 lat, amerykańska firma Kimber Kable dostarcza miłośnikom muzyki, doskonałych przewodów do łączenia elementów elektronicznych. Dzięki specjalnej konstrukcji mechanicznej, zastosowanym materiałom i charakterystycznym splotom przewodników, udało się firmie stworzyć połączenia, które bez żadnych strat przekazują sygnał między poszczególnymi urządzeniami toru audio.
Poczynając od najpopularniejszego kabla głośnikowego modelu 4PR, który sprzedał się na świecie w tysiącach kilometrów, a kończąc na, wartych kilkadziesiąt tysięcy złotych, kablach z serii Kimber Select, produkty firmy zawsze stawiane są za wzór rzetelności i przeźroczystości reprodukcji dźwięku, w swoim przedziale cenowym.

Kimber Kable 8TC to przewód głośnikowy składający się z szesnastu linek z ultra czystej miedzi o konstrukcji VariStrandTM (przewodniki o różnych grubościach), po 8 w przeźroczystej i białej izolacji z teflonu. Przekrój wynosi 2 x 6.63 mm2. Zapewnia szybki i bogaty, wypełniony szczegółami oraz pełen basu dźwięk. Może być wykorzystany do bi-wiringu, bi-ampingu. Opis ze strony www.kimberkable.pl

Dane techniczne:

8TC
(Cp) (Cp) Pojemność równoległa: 821,0 pF @ 20 kHz
(Ls) Indukcyjność szeregowa: 0.345 μH @ 20 kHz
(Rdc) Rezystancja dla prądu stałego: 0,018 Ωkup kimberkable 8tc na www.kimberkable.pl
(Xt) Całkowita reaktancja: 0,044 Ω @ 20 kHz
Pasmo przenoszenia ± 0,5 dB dc – 300 kHz
Dostępne złącza:Spade
SBAN
Postmaster 25
Postmaster 33
Postmaster N3
WBT-0644
WBT-0645
WBT-0681 cu
WBT-0661 cu
WBT-0610 cu

Dodatkowe informacje:


UWAGA !. W przypadku zainteresowania przewodem w innej konfiguracji wtyków prosimy o zamieszczenie stosownej informacji w polu opisowym formularza zamówienia lub wcześniejszy kontakt w celu ustalenia ceny i dostępności [dane na stronie kontakt].

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru kimberkable, kimber kable, kimber-kable, przewód audio, kabel audio, przewód cyfrowy, przewód głośnikowy, kabel głośnikowy, przewód głośnikowy, kabel głośnikowy,  8 tc, 8-tc , 8tc, tc8, tc-8, tc 8

[ Przewód głośnikowy Kimber Kable 8 TC ]