znajdz produkt
 
INTERKONEKTY AUDIOKABLE CYFROWE I VIDEOKABLE GŁOŚNIKOWEKABLE ZASILAJ©CE
startInterkonektyKableKableKablelinkikontakt
START          NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK INTERKONEKTY AUDIO

Powiększ zdjęcie nr 2

Już od ponad 25 lat, amerykańska firma Kimber Kable dostarcza miłośnikom muzyki, doskonałych przewodów do łączenia elementów elektronicznych. Dzięki specjalnej konstrukcji mechanicznej, zastosowanym materiałom i charakterystycznym splotom przewodników, udało się firmie stworzyć połączenia, które bez żadnych strat przekazują sygnał między poszczególnymi urządzeniami toru audio.
Poczynając od najpopularniejszego kabla głośnikowego modelu 4PR, który sprzedał się na świecie w tysiącach kilometrów, a kończąc na, wartych kilkadziesiąt tysięcy złotych, kablach z serii Kimber Select, produkty firmy zawsze stawiane są za wzór rzetelności i przeźroczystości reprodukcji dźwięku, w swoim przedziale cenowym.

Kimberkable Cadence to przewód przeznaczony do stosowania tam gdzie najniższe tony są najważniejsze czyli w subwooferach aktywnych. Możliwa jest konfiguracja przewodu z wtykami RCA

Dane techniczne:

(Cp) Pojemność równoległa: 323,0 pF @ 20 kHz
(Ls) Indukcyjność szeregowa: 0,74 μH @ 20 kHz
(Rdc) Rezystancja dla prądu stałego: 0,075 Ωkup kimberkable cadence na www.kimberkable.pl
(Xt) Całkowita reaktancja: 0,075 Ω @ 20 kHz
Pasmo przenoszenia ± 0,5 dB: 0 – 200 kHz
Dostępne złącza
RCA Ultraplate
RCA Ultraplate Female
RCA WBT-0144
RCA WBT-0102 Cu

Dodatkowe informacje:


UWAGA !. W przypadku zainteresowania przewodem w innej konfiguracji wtyków prosimy o zamieszczenie stosownej informacji w polu opisowym formularza zamówienia lub wcześniejszy kontakt w celu ustalenia ceny i dostępności [dane na stronie "kontakt"].

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru kimberkable, kimber kable, kimber-kable, przewód subwoofer, przewód do subwoofera, kabel subwoofer, kabel do subwoofera, przewód subwooferowy, kabel subwooferowy, sabłufer,, przewód audio, przewód rca, przewód xlr, kabel stereo, kabel audio, kabel rca, kabel xlr,  cinch, czincz, chinch, cadence

[ Przewód stereo Kimber Kable CADENCE 5.0 m - wtyki RCA WBT-0147 ]