znajdz produkt
 
INTERKONEKTY AUDIOKABLE CYFROWE I VIDEOKABLE GŁOŚNIKOWEKABLE ZASILAJ©CE
startInterkonektyKableKableKablelinkikontakt
START          NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK INTERKONEKTY AUDIO

Powiększ zdjęcie nr 2
Zamów produkt przez formularz www

Już od ponad 25 lat, amerykańska firma Kimber Kable dostarcza miłośnikom muzyki, doskonałych przewodów do łączenia elementów elektronicznych. Dzięki specjalnej konstrukcji mechanicznej, zastosowanym materiałom i charakterystycznym splotom przewodników, udało się firmie stworzyć połączenia, które bez żadnych strat przekazują sygnał między poszczególnymi urządzeniami toru audio.
Poczynając od najpopularniejszego kabla głośnikowego modelu 4PR, który sprzedał się na świecie w tysiącach kilometrów, a kończąc na, wartych kilkadziesiąt tysięcy złotych, kablach z serii Kimber Select, produkty firmy zawsze stawiane są za wzór rzetelności i przeźroczystości reprodukcji dźwięku, w swoim przedziale cenowym.

KS 1011 to wykonany w ekskluzywnej formie przewód typu interkonekt, w którym wykorzystano cztery linki z miedzi Hyper-pure zatopione w przeźroczystym teflonie. Przewodniki dodatnie i ujemne krzyżują się i są nawinięte na rdzeń utrzymujący całość w stabilnej przestrzennej formie. Możliwa jest konfiguracja przewodu z wtykami WBT-0102 Cu lub WBT-0102 Ag.Opis ze strony www.kimberkable.pl

Dane techniczne:

Dostępne złącza
RCA WBT-0102 Cu
RCA WBT-0102 Ag

Dodatkowe informacje:


UWAGA !. W przypadku zainteresowania przewodem w innej konfiguracji wtyków prosimy o zamieszczenie stosownej informacji w polu opisowym formularza zamówienia lub wcześniejszy kontakt w celu ustalenia ceny i dostępności [dane na stronie "kontakt"].

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru kimberkable, kimber kable, kimber-kable, przewód stereo, przewód audio, przewód rca, przewód xlr, kabel stereo, kabel audio, kabel rca, kabel xlr. ks1011, ks-1011, ks 1011

[ Przewód stereo Kimber Kable KS 1011 0.5 m ]