znajdz produkt
 
INTERKONEKTY AUDIOKABLE CYFROWE I VIDEOKABLE GŁOŚNIKOWEKABLE ZASILAJ©CE
startInterkonektyKableKableKablelinkikontakt
START          NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK KABLE CYFROWE I VIDEO

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Zamów produkt przez formularz www

Już od ponad 25 lat, amerykańska firma Kimber Kable dostarcza miłośnikom muzyki, doskonałych przewodów do łączenia elementów elektronicznych. Dzięki specjalnej konstrukcji mechanicznej, zastosowanym materiałom i charakterystycznym splotom przewodników, udało się firmie stworzyć połączenia, które bez żadnych strat przekazują sygnał między poszczególnymi urządzeniami toru audio.
Poczynając od najpopularniejszego kabla głośnikowego modelu 4PR, który sprzedał się na świecie w tysiącach kilometrów, a kończąc na, wartych kilkadziesiąt tysięcy złotych, kablach z serii Kimber Select, produkty firmy zawsze stawiane są za wzór rzetelności i przeźroczystości reprodukcji dźwięku, w swoim przedziale cenowym.

Mini BUS Cu to przewód USB (A) – USB mini (B), który dzięki zastosowaniu solidnie posrebrzanych (6.1% przekroju) przewodników z miedzi beztlenowej zapewnia bardzo dobre przewodzenie sygnału cyfrowego. Wyposażony jest ponadto w izolację przewodników z polipropylenu o wysokiej gęstości oraz pozłacane końcówki i przeciwzakłóceniowe koraliki ferrytowe.Opis ze strony www.kimberkable.pl

Cechy charakterystyczne:

Posrebrzane przewody sygnałowe (6,1%)
Maksymalna izolacja toru sygnałowego od zasilaniakup kimberkable mini-bus-cu na www.kimberkable.pl
Izolacja z polietylenu
Ferrytowe dławiki dla redukcji zniekształceń

Dodatkowe informacje:


UWAGA !. W przypadku zainteresowania przewodem w innej konfiguracji wtyków prosimy o zamieszczenie stosownej informacji w polu opisowym formularza zamówienia lub wcześniejszy kontakt w celu ustalenia ceny i dostępności [dane na stronie kontakt].

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru kimberkable, kimber kable, kabel USB, przewód USB, B mini bus cu, minibuscu, mini-bus-cu, usb a, usb b

[ Przewód USB Kimber Kable Mini BUS Cu - 0.5 m ]