znajdz produkt
 
INTERKONEKTY AUDIOKABLE CYFROWE I VIDEOKABLE GŁOŚNIKOWEKABLE ZASILAJ©CE
startInterkonektyKableKableKablelinkikontakt
START          NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK KABLE CYFROWE I VIDEO

Powiększ zdjęcie nr 2
Zamów produkt przez formularz www

Już od ponad 25 lat, amerykańska firma Kimber Kable dostarcza miłośnikom muzyki, doskonałych przewodów do łączenia elementów elektronicznych. Dzięki specjalnej konstrukcji mechanicznej, zastosowanym materiałom i charakterystycznym splotom przewodników, udało się firmie stworzyć połączenia, które bez żadnych strat przekazują sygnał między poszczególnymi urządzeniami toru audio.
Poczynając od najpopularniejszego kabla głośnikowego modelu 4PR, który sprzedał się na świecie w tysiącach kilometrów, a kończąc na, wartych kilkadziesiąt tysięcy złotych, kablach z serii Kimber Select, produkty firmy zawsze stawiane są za wzór rzetelności i przeźroczystości reprodukcji dźwięku, w swoim przedziale cenowym.

Big BUS Ag to przewód USB (A) – USB (B), który dzięki zastosowaniu czysto srebrnych przewodników współpracujących z przewodnikami posrebrzanymi (6.1%) oraz posrebrzanych (6.1%) przewodników miedzianych tworzących zewnętrzną siatkę izolującą, zapewnia wzorcowy transport sygnału cyfrowego. Wyposażony w izolację z polietylenu o wysokiej gęstości, pozłacane końcówki oraz ferryty przeciwzakłóceniowe.Opis ze strony www.kimberkable.pl

Cechy charakterystyczne:

Posrebrzane przewody sygnałowe (6,1%)
Srebrne przewody sygnałowekup kimberkable b-bus-ag na www.kimberkable.pl
Posrebrzana izolacja (6,1%)

Dodatkowe informacje:


UWAGA !. W przypadku zainteresowania przewodem w innej konfiguracji wtyków prosimy o zamieszczenie stosownej informacji w polu opisowym formularza zamówienia lub wcześniejszy kontakt w celu ustalenia ceny i dostępności [dane na stronie kontakt].

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru kimberkable, kimber kable, kabel USB, przewód USB, BigBUSAg, bigbusag, usb a, usb b

[ Przewód USB Kimber Kable B BUS Ag - 0.5 m ]