znajdz produkt
 
INTERKONEKTY AUDIOKABLE CYFROWE I VIDEOKABLE GŁOŚNIKOWEKABLE ZASILAJ©CE
startInterkonektyKableKableKablelinkikontakt
START          NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK KABLE CYFROWE I VIDEO

Powiększ zdjęcie nr 2

Już od ponad 25 lat, amerykańska firma Kimber Kable dostarcza miłośnikom muzyki, doskonałych przewodów do łączenia elementów elektronicznych. Dzięki specjalnej konstrukcji mechanicznej, zastosowanym materiałom i charakterystycznym splotom przewodników, udało się firmie stworzyć połączenia, które bez żadnych strat przekazują sygnał między poszczególnymi urządzeniami toru audio.
Poczynając od najpopularniejszego kabla głośnikowego modelu 4PR, który sprzedał się na świecie w tysiącach kilometrów, a kończąc na, wartych kilkadziesiąt tysięcy złotych, kablach z serii Kimber Select, produkty firmy zawsze stawiane są za wzór rzetelności i przeźroczystości reprodukcji dźwięku, w swoim przedziale cenowym.

KS 2120 jest kablem typu AES/EBU w którym wykorzystano srebrne przewody Black Pure opatentowany przez Kimbera budowę. Przewód pozwala wytworzyć dźwięk nieprawdopodobnie wolny od jakichkolwiek zakłóceń, zniekształceń. Do połączenia wykorzystano posrebrzane wtyki XLR „studio grade”.

Cechy charakterystyczne:

Różnicowa transmisja cyfrowa AES/ EBU
Dielektryk V-Teflon wykonany pod wysokim ciśnieniem w niskiej temperaturzekup kimberkable ks2120 na www.kimberkable.pl
Przewodnik Solid Core z hiper czystego srebra Black Pearl
Zastrzeżona technologia przesyłania sygnału cyfrowego Kimber
Końcówki „Studio grade” XLR z posrebrzanymi wtykami
Dostępne wtyki: XLR M, XLR F

Dodatkowe informacje:


UWAGA !. W przypadku zainteresowania przewodem w innej konfiguracji wtyków prosimy o zamieszczenie stosownej informacji w polu opisowym formularza zamówienia lub wcześniejszy kontakt w celu ustalenia ceny i dostępności [dane na stronie kontakt].

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru ks 2120, ks2120, ks-2120, kimberkable, kimber kable, kimber-kable, przewód cyfrowy, kabel cyfrowy

[ Przewód cyfrowy Kimber Kable Select KS 2120 ]