znajdz produkt
 
INTERKONEKTY AUDIOKABLE CYFROWE I VIDEOKABLE GŁOŚNIKOWEKABLE ZASILAJ©CE
startInterkonektyKableKableKablelinkikontakt
START          NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK KABLE CYFROWE I VIDEO

Powiększ zdjęcie nr 2

Już od ponad 25 lat, amerykańska firma Kimber Kable dostarcza miłośnikom muzyki, doskonałych przewodów do łączenia elementów elektronicznych. Dzięki specjalnej konstrukcji mechanicznej, zastosowanym materiałom i charakterystycznym splotom przewodników, udało się firmie stworzyć połączenia, które bez żadnych strat przekazują sygnał między poszczególnymi urządzeniami toru audio.
Poczynając od najpopularniejszego kabla głośnikowego modelu 4PR, który sprzedał się na świecie w tysiącach kilometrów, a kończąc na, wartych kilkadziesiąt tysięcy złotych, kablach z serii Kimber Select, produkty firmy zawsze stawiane są za wzór rzetelności i przeźroczystości reprodukcji dźwięku, w swoim przedziale cenowym.

KS2020 powstał z uwzględnieniem najnowszych wyników badań w dziedzinie magnetyzmu i inżynierii materiałowej odnośnie techniki przesyłu sygnału cyfrowego. KS2020 wykorzystuje srebrne przewody typu Black Pearl i może śmiało stanąć do konkursu w kategorii jakości transmisji z przewodami S/PDiF innych producentów.

Cechy charakterystyczne:

Cyfrowa transmisja S/PDIF
Dielektryk V-Teflon wykonany pod wysokim ciśnieniem w niskiej temperaturzekup kimberkable ks2020 na www.kimberkable.pl
Przewodnik Solid Core z hiper czystego srebra Black Pearl
Zastrzeżona technologia przesyłania sygnału cyfrowego Kimber
Końcówki cyfrowe RCA
Dostępne złącza:
Silver Ultraplate
WBT-0102AG
Precision BNC

Dodatkowe informacje:


UWAGA !. W przypadku zainteresowania przewodem w innej konfiguracji wtyków prosimy o zamieszczenie stosownej informacji w polu opisowym formularza zamówienia lub wcześniejszy kontakt w celu ustalenia ceny i dostępności [dane na stronie kontakt].

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru ks 2020, ks2020, ks-2020, kimberkable, kimber kable, kimber-kable, przewód cyfrowy, kabel cyfrowy

[ Przewód cyfrowy Kimber Kable Select KS 2020 ]