znajdz produkt
 
INTERKONEKTY AUDIOKABLE CYFROWE I VIDEOKABLE GŁOŚNIKOWEKABLE ZASILAJ©CE
startInterkonektyKableKableKablelinkikontakt
START          NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK KABLE GŁOŚNIKOWE

Powiększ zdjęcie nr 2
Zamów produkt przez formularz www

Już od ponad 25 lat, amerykańska firma Kimber Kable dostarcza miłośnikom muzyki, doskonałych przewodów do łączenia elementów elektronicznych. Dzięki specjalnej konstrukcji mechanicznej, zastosowanym materiałom i charakterystycznym splotom przewodników, udało się firmie stworzyć połączenia, które bez żadnych strat przekazują sygnał między poszczególnymi urządzeniami toru audio.
Poczynając od najpopularniejszego kabla głośnikowego modelu 4PR, który sprzedał się na świecie w tysiącach kilometrów, a kończąc na, wartych kilkadziesiąt tysięcy złotych, kablach z serii Kimber Select, produkty firmy zawsze stawiane są za wzór rzetelności i przeźroczystości reprodukcji dźwięku, w swoim przedziale cenowym.

Kimber Kable KS 3033 to przewód głośnikowy wykorzystujący przewody z miedzi Hyper-pure. Do produkcji izolacji z teflonu wykorzystuje się niskie ciśnienie i niską temperaturę. Przewody wykonane są w formie VariStrand™ (przewodniki o różnych grubościach). Przewód składa się z 12 żył skrzyżowanych na obwodzie rdzenia znajdującego się wewnątrz w taki sposób, że zachowują one stałą geometrię (usytuowanie względem siebie). Brzmienie KS3033 jest jest wolne od zniekształceń i melodyjne. Tworzona scena dźwiękowa jest bardzo obszerna, natomiast detale są bliskie i przyjemne w odbiorze. Opis ze strony www.kimberkable.pl
Cechy charakterystyczne:

Dielektryk V-Teflon wykonany pod wysokim ciśnieniem w niskiej temperaturze
Przewodnik Varistrand z hiper czystej, optymalizowanej molekularnie miedzi
Unikalny, splot przewodników ułożonych pod kątem prostym
Rdzeń wewnętrzny z materiału X38R kup kimberkable ks3033 na www.kimberkable.pl
Oplot z włókien ESD
Końcówki „Studio grade” XLR z posrebrzanymi końcówkami
Dostępne złącza WBT-0661 cu
WBT-0661 ag
WBT-0681 cu
WBT-0610 ag
WBT-0645 cu
WBT-0600

Dodatkowe informacje:


UWAGA !. W przypadku zainteresowania przewodem w innej konfiguracji wtyków prosimy o zamieszczenie stosownej informacji w polu opisowym formularza zamówienia lub wcześniejszy kontakt w celu ustalenia ceny i dostępności [dane na stronie kontakt].

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru kimberkable, kimber kable, kimber-kable, przewód audio, kabel audio, przewód głośnikowy, kabel głośnikowy, przewód głośnikowy, kabel głośnikowy, ks 3033, ks3033, ks-3033

[ Przewód głośnikowy Kimber Kable KS 3033 - wtyki WBT-0661Cu ]