znajdz produkt
 
INTERKONEKTY AUDIOKABLE CYFROWE I VIDEOKABLE GŁOŚNIKOWEKABLE ZASILAJ©CE
startInterkonektyKableKableKablelinkikontakt
START          NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK KABLE GŁOŚNIKOWE

Powiększ zdjęcie nr 2
Zamów produkt przez formularz www

Już od ponad 25 lat, amerykańska firma Kimber Kable dostarcza miłośnikom muzyki, doskonałych przewodów do łączenia elementów elektronicznych. Dzięki specjalnej konstrukcji mechanicznej, zastosowanym materiałom i charakterystycznym splotom przewodników, udało się firmie stworzyć połączenia, które bez żadnych strat przekazują sygnał między poszczególnymi urządzeniami toru audio.
Poczynając od najpopularniejszego kabla głośnikowego modelu 4PR, który sprzedał się na świecie w tysiącach kilometrów, a kończąc na, wartych kilkadziesiąt tysięcy złotych, kablach z serii Kimber Select, produkty firmy zawsze stawiane są za wzór rzetelności i przeźroczystości reprodukcji dźwięku, w swoim przedziale cenowym.

Kimber Kable KS 3035 to przewód którego konstrukcja oparta jest o zastosowanie miedzi Hyper-pure i czystego srebra w proporcjach 2:1. Wszystkie przewody wykonane są w formie VariStrand™ (przewodniki o różnych grubościach). Do tworzenia izolacji z teflonu wykorzystuje się niskie ciśnienie i niską temperaturę. Przewód składa się z 12 żył (4 srebrne i 8 miedzianych), skrzyżowanych na obwodzie wewnętrznego rdzenia, w taki sposób że zachowują one stałą geometrię (usytuowanie względem siebie). KS3055 posiada bardzo wyrafinowaną barwę. Instrumenty i głosy mają swoją wagę i miejsce. Sygnały pobierane z otoczenia dają realne uczucie powietrza i przestrzeni która otacza instrument. Dźwięk emitowany przez KS3055 odwzorowany jest w sposób wręcz holograficzny.Opis ze strony www.kimberkable.pl
Cechy charakterystyczne:

Przewodnik wykonany z hiper czystej miedzi VeristrandTM
Przewodnik wykonany z hiper czystego srebra VeristrandTM
Przewodniki w proporcjach 2:1 (miedź : srebro)
Dielektryk V-Teflon wykonany pod wysokim ciśnieniem w niskiej temperaturzekup kimberkable ks3035 na www.kimberkable.pl
Unikalny splot przestrzenny Kimber
Rdzeń wewnętrzny z materiału X38R
Oplot z włókien ESD
Końcówki WBT wykonane ze srebrna, widełki lub wtyki bananowe
Dostępne złącza WBT-0661 cu
WBT-0661 ag
WBT-0681 cu
WBT-0610 ag
WBT-0645 cu
WBT-0600

Dodatkowe informacje:


UWAGA !. W przypadku zainteresowania przewodem w innej konfiguracji wtyków prosimy o zamieszczenie stosownej informacji w polu opisowym formularza zamówienia lub wcześniejszy kontakt w celu ustalenia ceny i dostępności [dane na stronie kontakt].

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru kimberkable, kimber kable, kimber-kable, przewód audio, kabel audio, przewód głośnikowy, kabel głośnikowy, przewód głośnikowy, kabel głośnikowy, ks3035, ks 3035, ks-3035

[ Przewód głośnikowy Kimber Kable KS 3035 2,5 m - wtyki WBT-0661Cu ]