znajdz produkt
 
INTERKONEKTY AUDIOKABLE CYFROWE I VIDEOKABLE GŁOŚNIKOWEKABLE ZASILAJ©CE
startInterkonektyKableKableKablelinkikontakt
START          NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK KABLE CYFROWE I VIDEO

Powiększ zdjęcie nr 2
Zamów produkt przez formularz www

Już od ponad 25 lat, amerykańska firma Kimber Kable dostarcza miłośnikom muzyki, doskonałych przewodów do łączenia elementów elektronicznych. Dzięki specjalnej konstrukcji mechanicznej, zastosowanym materiałom i charakterystycznym splotom przewodników, udało się firmie stworzyć połączenia, które bez żadnych strat przekazują sygnał między poszczególnymi urządzeniami toru audio.
Poczynając od najpopularniejszego kabla głośnikowego modelu 4PR, który sprzedał się na świecie w tysiącach kilometrów, a kończąc na, wartych kilkadziesiąt tysięcy złotych, kablach z serii Kimber Select, produkty firmy zawsze stawiane są za wzór rzetelności i przeźroczystości reprodukcji dźwięku, w swoim przedziale cenowym.

HDMI HD 09 to przewód HDMI, w którym przewodniki wykonano z miedzi beztlenowej, a izolator ze spienionego polietylenu. Dostępny jest w zakresie długości 0,5 m - 5 m.Opis ze strony www.kimberkable.pl

Cechy charakterystyczne:

1080p 60Hz, 24Hz
Deep Color kup kimberkable hd09 na www.kimberkable.pl
X.V. Kolor
7.1 bezstratne Audio PCM
Dolby Tru-HD
DTS HD MasterAudio
Miedź beztlenowa
Dialektryk z spienionego polietylenu
Ferrytowy dławik redukujący zakłócenia
Potrójnie ekranowane
Dostępny w długościach od 0,5 do 5 metrów

Dodatkowe informacje:


UWAGA !. W przypadku zainteresowania przewodem w innej konfiguracji wtyków prosimy o zamieszczenie stosownej informacji w polu opisowym formularza zamówienia lub wcześniejszy kontakt w celu ustalenia ceny i dostępności [dane na stronie kontakt].

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru kimberkable, kimber kable, kimber-kable, przewód video, kabel video, przewód cyfrowy, kabel cyfrowy, przewód hdmi, kabel hdmi
HD09, HD 09, HD-09

[ Przewód HDMI Kimber Kable HD 09 - 0.5 m ]