znajdz produkt
 
INTERKONEKTY AUDIOKABLE CYFROWE I VIDEOKABLE GŁOŚNIKOWEKABLE ZASILAJ©CE
startInterkonektyKableKableKablelinkikontakt
START          NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK KABLE GŁOŚNIKOWE

Powiększ zdjęcie nr 2
Zamów produkt przez formularz www

Już od ponad 25 lat, amerykańska firma Kimber Kable dostarcza miłośnikom muzyki, doskonałych przewodów do łączenia elementów elektronicznych. Dzięki specjalnej konstrukcji mechanicznej, zastosowanym materiałom i charakterystycznym splotom przewodników, udało się firmie stworzyć połączenia, które bez żadnych strat przekazują sygnał między poszczególnymi urządzeniami toru audio.
Poczynając od najpopularniejszego kabla głośnikowego modelu 4PR, który sprzedał się na świecie w tysiącach kilometrów, a kończąc na, wartych kilkadziesiąt tysięcy złotych, kablach z serii Kimber Select, produkty firmy zawsze stawiane są za wzór rzetelności i przeźroczystości reprodukcji dźwięku, w swoim przedziale cenowym.

Kimber Kable KS 6063 to bardzo starannie wykonany i precyzyjny produkt do zastosowania przez najbardziej wymagających. KS6063 zbudowany jest z miedzi Hyper-pure w dwóch warstwach Na zewnątrz znajdują się przewodniki skonstruowane jako VariStrand™ (przewodniki o różnych grubościach), natomiast wewnątrz umieszczono drugi rdzeń (druga warstwa przewodów) na którym nawinięte są przewodniki w formie solid-core. Izolacje przewodów stanowi teflon pozbawiony pigmentu. KS6063 zawiera 24 przewody i może być skonfigurowany z wtykami typu banan WBT-0645, WBT-0600 lub typu widełki WBT-0661Ag, WBT-0681Ag.
Opis ze strony www.kimberkable.pl
Cechy charakterystyczne:

Przewodnik wykonany z hiper czystej miedzi VeristrandTM
Przewody z miedzianym jednolitym rdzeniem
Centralny rdzen X38R
Dialektryki Pigment-Freekup kimberkable ks6063 na www.kimberkable.pl
Wielowarstwowa macierz geometryczna
Końcówki NextGen WBT
Dostępne złącza WBT-0661 ag
WBT-0681 ag
WBT-0645
WBT-0600

Dodatkowe informacje:


UWAGA !. W przypadku zainteresowania przewodem w innej konfiguracji wtyków prosimy o zamieszczenie stosownej informacji w polu opisowym formularza zamówienia lub wcześniejszy kontakt w celu ustalenia ceny i dostępności [dane na stronie kontakt].

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru kimberkable, kimber kable, kimber-kable, przewód audio, kabel audio, przewód głośnikowy, kabel głośnikowy, przewód głośnikowy, kabel głośnikowy, ks6063, ks 6063, ks-6063

[ Przewód głośnikowy Kimber Kable KS 6063 2,5 m - wtyki WBT-0661Ag ]