znajdz produkt
 
INTERKONEKTY AUDIOKABLE CYFROWE I VIDEOKABLE GŁOŚNIKOWEKABLE ZASILAJ©CE
startInterkonektyKableKableKablelinkikontakt
START          NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK KABLE GŁOŚNIKOWE

Powiększ zdjęcie nr 2

Już od ponad 25 lat, amerykańska firma Kimber Kable dostarcza miłośnikom muzyki, doskonałych przewodów do łączenia elementów elektronicznych. Dzięki specjalnej konstrukcji mechanicznej, zastosowanym materiałom i charakterystycznym splotom przewodników, udało się firmie stworzyć połączenia, które bez żadnych strat przekazują sygnał między poszczególnymi urządzeniami toru audio.
Poczynając od najpopularniejszego kabla głośnikowego modelu 4PR, który sprzedał się na świecie w tysiącach kilometrów, a kończąc na, wartych kilkadziesiąt tysięcy złotych, kablach z serii Kimber Select, produkty firmy zawsze stawiane są za wzór rzetelności i przeźroczystości reprodukcji dźwięku, w swoim przedziale cenowym.

Kimber Kable KS 9038 to wyjątkowe zworki klasy Kimber SELECT przeznaczone do współpracy z dowolnymi przewodami i kolumnami głośnikowymi. Zbudowane są ze czystego srebra w konfiguracji VariStrand™.
Opis ze strony www.kimberkable.pl
Cechy charakterystyczne:

VariStrand Hyper z czystego srebra
V-Teflon ® dielektrykkup ks9038 na www.kimberkable.pl
Dostępne złącza WBT-0600
WBT-0644

Dodatkowe informacje:


UWAGA !. W przypadku zainteresowania przewodem w innej konfiguracji wtyków prosimy o zamieszczenie stosownej informacji w polu opisowym formularza zamówienia lub wcześniejszy kontakt w celu ustalenia ceny i dostępności [dane na stronie kontakt].

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru kimberkable, kimber kable, kimber-kable, przewód audio, kabel audio, przewód głośnikowy, kabel głośnikowy, przewód głośnikowy, kabel głośnikowy, zwora głośnikowa, zworka głośnikowa, ks9033, ks-9038, ks 9038

[ Zworka głośnikowa Kimber Kable KS 9038 - wtyki WBT-0600 ]