znajdz produkt
 
INTERKONEKTY AUDIOKABLE CYFROWE I VIDEOKABLE GŁOŚNIKOWEKABLE ZASILAJ©CE
startInterkonektyKableKableKablelinkikontakt
START          NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK KABLE GŁOŚNIKOWE

Powiększ zdjęcie nr 2
Zamów produkt przez formularz www

Już od ponad 25 lat, amerykańska firma Kimber Kable dostarcza miłośnikom muzyki, doskonałych przewodów do łączenia elementów elektronicznych. Dzięki specjalnej konstrukcji mechanicznej, zastosowanym materiałom i charakterystycznym splotom przewodników, udało się firmie stworzyć połączenia, które bez żadnych strat przekazują sygnał między poszczególnymi urządzeniami toru audio.
Poczynając od najpopularniejszego kabla głośnikowego modelu 4PR, który sprzedał się na świecie w tysiącach kilometrów, a kończąc na, wartych kilkadziesiąt tysięcy złotych, kablach z serii Kimber Select, produkty firmy zawsze stawiane są za wzór rzetelności i przeźroczystości reprodukcji dźwięku, w swoim przedziale cenowym.

Kimber Kable KWIK 16 to odpowiedź Kimber Kable na rosnące zapotrzebowanie na kable instalacyjne stosowane do instalacji kina domowego, głośników ściennych lub sufitowych, a także do instalacji w innych ogólnodostępnych pomieszczeniach. Kabel składa się z czterech splecionych miedzianych linek. Zastosowano w parach miedziane przewody o bardzo małym przekroju i znacznie sztywniejsze o większym przekroju. Przy zachowaniu zbliżonego łącznego przekroju w parze linek izolowanych polietylenem w kolorze żółtym zastosowano 7 i 16 przewodników - podobnie w przypadku linek w izolacji białej. Dodatkowo by wzmocnić konstrukcję kabla pod zewnętrzną izolację wykonaną ze śliskiego polietylenu wpleciono linkę. Przekrój kabla wynosi 2 x 1,31 mm2. Przewód sprzedawany jest z rolki.
Opis ze strony www.kimberkable.pl
Cechy charakterystyczne:

(UL) Klasa CL2
Podwójna konfiguracjakup kwik16 na www.kimberkable.pl
Dialektryczny przewodnik PE
Łatwa instalacjakup kwik12 na www.kimberkable.pl
Średnica zewnętrzna – 7,62 mm

Dodatkowe informacje:

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru kimberkable, kimber kable, kimber-kable, przewód audio, kabel audio, przewód głośnikowy, kabel głośnikowy, przewód głośnikowy, kabel głośnikowy, kabel montażowy, kabel instalacyjny, przewód montażowy, przewód instalacyjny, kwik16, kwik 16, kwik-16

[ Przewód instalacyjny Kimber Kable KWIK 16 - szpula ]