znajdz produkt
 
INTERKONEKTY AUDIOKABLE CYFROWE I VIDEOKABLE GŁOŚNIKOWEKABLE ZASILAJ©CE
startInterkonektyKableKableKablelinkikontakt
START          NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK KABLE ZASILAJ©CE

Powiększ zdjęcie nr 2

Już od ponad 25 lat, amerykańska firma Kimber Kable dostarcza miłośnikom muzyki, doskonałych przewodów do łączenia elementów elektronicznych. Dzięki specjalnej konstrukcji mechanicznej, zastosowanym materiałom i charakterystycznym splotom przewodników, udało się firmie stworzyć połączenia, które bez żadnych strat przekazują sygnał między poszczególnymi urządzeniami toru audio.
Poczynając od najpopularniejszego kabla głośnikowego modelu 4PR, który sprzedał się na świecie w tysiącach kilometrów, a kończąc na, wartych kilkadziesiąt tysięcy złotych, kablach z serii Kimber Select, produkty firmy zawsze stawiane są za wzór rzetelności i przeźroczystości reprodukcji dźwięku, w swoim przedziale cenowym.

PK14 Gold (Power Kord) to przewód zasilający zapewniający urządzeniom elektrycznym dostawę wystarczającej ilości mocy. Do ich konstrukcji zastosowano specjalnie selekcjonowaną miedź i końcówki Wattgate, w których elementy są srebrne lub złote oraz fioletową zewnętrzną izolację. Przekrój wynosi 3 x 2,08 mm2. Kabel wyposażony jest we wtyczki zgodne ze standardem europejskim.
Opis ze strony www.kimberkable.pl
Dostępne złącza: Wattgate 350i, Wattgate 330i, Wattgate 350i HC, Wattgate 350i AG, Wattgate 330i AG, Wattgate 350i HC AG

Dodatkowe informacje:


UWAGA !. W przypadku zainteresowania przewodem w innej konfiguracji wtyków prosimy o zamieszczenie stosownej informacji w polu opisowym formularza zamówienia lub wcześniejszy kontakt w celu ustalenia ceny i dostępności [dane na stronie kontakt].

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Zdjęcie kimber kable, kabel zasilający, przewód zasilający, pk14g, pk-14g, pk 14g, pk14 g, pk-14 g, pk 14 g

[ Kimber Kable PK 14 GOLD - wtyki Wattgate 350i ]